Router SIM SHR40 4G LTE kat. 4 Wi-Fi N150

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Spacetronik
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 121,14 zł 149,00 zł

Router 4G LTE Spacetronik SHR40

Router SHR40 pozwala na pobieranie danych w technologii LTE do 150 Mb/s. Przekłada się to na błyskawiczne ładowanie stron internetowych, komfortowe oglądanie wideo w sieci czy słuchanie muzyki za pośrednictwem serwisów streamingowych. Pliki ściągną się w mgnieniu oka. Jest to więc doskonałe urządzenie nie tylko do użytku domowego, ale także na potrzeby średniej wielkości firmy. Urządzenie umożliwia podpięcie kolejnych urządzeń przy użyciu standardowego portu LAN i modemu lub kolejnego urządzenia za pomoca portu LAN/WAN (do przestawienia w panelu administracyjnym). Ta funkcjonalność doskonale sprawdzi się, gdy często pracujesz w terenie i potrzebujesz udostępnić internet mobilny dla kilku urządzeń jednocześnie.

Wysoka prędkość 4G LTE z niezawodnym Wi-Fi

SHR40 wykorzystuje technologię 4G LTE, aby osiągnąć prędkość pobierania do 150 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s. Udostępnia również sieć Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz do gier, przesyłania strumieniowego i nie tylko.

Zaprojektowany z myślą o maksymalnym pokryciu

Dzięki wbudowanym antenom 4G LTE zapewniasz wydajne i stabilne połączenia z każdym urządzeniem, tworząc sieć Wi-Fi o niezłym zasięgu dla Twojego domu. Router zachowuje dzięki nim kompaktowy design i wygląd.

Karta SIM Plug and Play

Po prostu włóż kartę SIM do wbudowanego gniazda, włącz i zacznij surfować. Jeśli posiada kod PIN, urządzenie samo poprosi o jego wpisanie. Następnie uruchomi się proces autokonfiguracji i SHR40 sam ustawi odpowiednie punkty dostępowe (APN) i przygotuje się do pracy.

Kopia zapasowa połączenia WAN

Dzięki w pełni funkcjonalnemu portowi WAN / LAN możesz korzystać z różnych typów połączeń zapasowych, w tym modemów kablowych, światłowodowych i DSL.

Specyfikacja:

- chipset ASR1803
- pasma FDD LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28a/B28b
- pasma TDD LTE B38/B40/B41
- szerokość pasma 1.4/3/5/10/15/20 MHz
- dwie wbudowane anteny LTE
- maksymalna prędkość pobierania 150 Mbps
- maksymalna prędkość wysyłania 50 Mbps
- Wi-Fi jednozakresowe 2,4 GHz 802.11b/g/n
- 1x port RJ45 LAN/WAN
- slot na kartę SIM (rozmiar standardowy)
- zarządzanie przez stronę WWW

Grafika z panelu zarządzania:

W zestawie:

- Router SHR40
- Zasilacz
- Przewód RJ45