Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia
Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Antena satelitarna do kampera gwarantuje najlepszą jakość odbioru programów telewizyjnych i radiowych w całej Europie. Inteligentna jednostka sterująca połączona jest z bezpłatną aplikacją do aktualizacji oprogramowania i wyboru satelity. Posiada dodatkowo funkcję odbioru sygnału GPS.
Caravanman 85 GPS V2 jest idealnym towarzyszem dla każdego, kto chce cieszyć się najlepszą jakością radia i telewizji w całej Europie. Talerz o średnicy 85 cm zapewnia idealne warunki odbioru nawet przy słabym sygnale satelitarnym. Kolejnym plusem anteny jest niewielka wysokość, która po złożeniu wynosi tylko 20 cm. Umożliwia to montaż na wysokich pojazdach bez znaczącego wpływu na wysokość nadproża. Antena jest odpowiednia dla dwóch użytkowników.
Jednostka sterująca oferuje zintegrowany moduł Bluetooth® do połączenia ze smartfonem lub tabletem, dzięki czemu można dokonać wyboru satelity. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na system iOS i Android. Satelitę można również wybrać za pomocą zewnętrznej jednostki sterującej.
Dzięki zintegrowanemu podwójnemu złączu, w razie potrzeby można obsługiwać dwa odbiorniki lub dwa telewizory niezależnie od siebie. Wystarczy podłączyć antenę bezpośrednio do drugiego odbiornika za pomocą kabla koncentrycznego.
Auto-Skew - Funkcja ta pozwala na prawidłowe ustawienie polaryzacji LNBs. Im dalej jesteś od Europy Środkowej, tym bardziej trzeba obracać konwerter LNB, aby skompensować krzywiznę ziemi i kontynuować odbiór sygnału satelitarnego na pełnym poziomie. Działa to w pełni automatycznie i tym samym gwarantuje pierwszorzędny odbiór we wszystkich lokalizacjach w Europie.
Antena posiada zintegrowany odbiornik GPS. Pozwala to w ciągu kilku sekund określić aktualne położenie anteny, która następnie szybciej dostosowuje się do wybranego satelity.
Recepcja jest możliwa we wszystkich stacjach telewizyjnych i radiowych w najważniejszych ośrodkach wypoczynkowych w Europie. Zakłócenia w odbiorze mogą od czasu do czasu jedynie pojawić się na krawędzi obsługiwanego obszaru przez daną stację. Jednym z powodów jest to, że zasięg poszczególnych stacji jest różny, a aktualne warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg czy mgła, mogą ograniczyć odbiór.