Elektryczne biurko Spacetronik Moris 121WO 120x60

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Spacetronik
 • Dostępność: Jest
 • Cena netto: 608,94 zł 749,00 zł
 • szt.

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Elektrycznie regulowane biurko Spacetronik SPE-O121

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Elektryczne biurko

Pozycja siedząca towarzyszy nam na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w biurze, wypełniając kolejne dokumenty, czy też siedzimy w domu, oglądając film przed komputerem. Jednak przebywanie w tej pozycji przez zbyt długi czas, może negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu. Dolegliwości bólowe pleców czy też nóg, problemy z krążeniem krwi. To tylko kilka negatywnych skutków zbyt długiego siedzenia. Dlatego też, by pomóc Ci ich uniknąć firma Spacetronik przygotowała biurko elektryczne z regulowaną wysokością Moris SPE-O121!


Ciche biurko z zaawansowanym kontrolerem

Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik Moris SPE-O121 zapewnia Ci cichą pracę niezależnie od obciążenia. Możesz bez najmniejszych obaw korzystać z niego nawet w nocy, ponieważ jego głośność nie przekracza nawet 50 dB. Jest to poziom głośności porównywalny do ludzkiego szeptu. Pozycję możesz zmieniać za pomocą zaawansowanego kontrolera. Pozwoli Ci on na dostosowanie pozycji na dokładnie taką wysokość, jaką chcesz. Wszystko za pomocą przycisków z symbolami strzałek w górę i w dół. Co więcej, masz możliwość automatycznego ustawienia biurka dokładnie na Twojej ulubionej wysokości. To z uwagi na 4 przyciski, które pozwolą Ci na zapisanie wybranych poziomów wysokości. Dzięki temu po naciśnięciu konkretnego przycisku biurko automatycznie uniesie lub obniży się, aż uzyska zapisaną pozycję.

Ergonomiczne biurko

Solidna konstrukcja z owalnymi nogami zapewniająca stabilizację

Biurka z regulowaną wysokością, muszą zapewniać Ci pełną stabilizację. Nie tylko, gdy są ustawione w najniższej możliwej pozycji. Dlatego też biurko Spacetronik Moris SPE-O121 zostało zaprojektowane w taki sposób, by gwarantować Ci możliwie jak największą stabilizację. Nawet gdy znajduje się na maksymalnej wysokości. Zadbają o to, chociażby duże płaskie stopy. Ich budowa nie tylko dba o stabilizację, ale pozwala Ci również na prostsze ułożenie innych mebli obok biurka. Owalne nogi z odwróconym designem nie dość, że nadają konstrukcji smukłego wyglądu, to jeszcze zapewniają płynną zmianę pozycji. Biurko może pochwalić się udźwigiem maksymalnym na poziomie 50 kg. Bez problemu, więc umieścisz na nim monitory, komputer i wszystkie potrzebne pomoce do pracy.

Regulowane biurko

Biurko regulowane Biurko elektryczne

Biurko elektryczne Spacetronik Moris SPE-O121 pozwala na regulację wysokości w zakresie 730 – 1180 mm. Dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie na regularną zmianę pozycji z siedzącej na stojącą, co jest zalecane przez lekarzy. Wskazuje się na to, że w ciągu każdej godziny pracy powinno się wstawać na 15 minut. Tak by w ciągu 8 godzin pracy przez 2 stać. Dzięki biurku Spacetronik SPE-O121 Moris, będziesz mógł w pełni zadbać o swoje zdrowie. Upewnij się, że praca przy biurku nie wpłynie na nie negatywnie.

Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O121 zapewniające bezpieczeństwo użytkowania

Biurko ze zmianą regulacji Spacetronik SPE-O121 zostało wyposażone w system bezpieczeństwa – Technologię wykrywania kolizji. Dzięki niej, biurko zatrzyma swój ruch i wycofa się, za każdym razem, gdy wykryje na swojej drodze nieoczekiwaną przeszkodę. Niezależnie od tego, czy to stojąca szafka, czy Twoje małe dziecko. Możesz mieć pewność, że ani ono nie zostanie ranne, ani biurko się nie uszkodzi. Co więcej, w budowie stelaża zostały zaimplementowane płaskie stopy. Zmniejszą one zdecydowanie ryzyko potknięcia się. Z biurkiem elektrycznym Spacetronik Moris SPE-O121 zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Biurko regulowane elektrycznie

Kompaktowa paczka zmniejszająca ślad węglowy

Biurko Spacetronik Moris SPE-O121 zostało złożone z osobnych elementów gotowych do złożenia. Zmontowanie stelaża jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wybierając produkt niezłożony, masz swój udział w walce o ochronę środowiska. Produkt niezłożony zajmuje zdecydowanie mniej przestrzeni w transporcie niż złożony. Dzięki temu w samochodzie dostawczym zmieści się naraz więcej paczek. Samochód spalinowy emituje średnio 350 g dwutlenku węgla na każdą przejechaną milę (1,6 km). Kurier będzie pokonywał daną trasę rzadziej, dzięki temu, że naraz będzie w stanie przewieźć więcej paczek, zmniejszy to emisję CO2.

Biurko z regulowaną wysokością

Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik Moris SPE-O121

 • Konstrukcja kolumny: 2-stopniowa,
 • Silnik: 1,
 • Zakres regulacji: 730 - 1180 mm,
 • Maksymalna nośność: 50 kg,
 • Wymiary blatu: 120 cm x 60 cm x 1,6 cm,
 • Mechanizm: Elektryczny,
 • Maksymalna prędkość: 15 mm/s,
 • Głośność: Poziom hałasu poniżej 50 dB,
 • Zasilanie: 100 V - 240 V,
 • Kontroler: Zaawansowany,
 • Kolor blatu: Jasne drewno,
 • Kolor stelaża: Biały.
Specyfikacja Stelaża

Wideo


 b