CLICKTRONIC Kabel optyczny Toslink + ad. Jack 2m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CLICKTRONIC
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 39,02 zł 48,00 zł
  • szt.

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

CLICKTRONIC kabel Toslink Premium - przewód światłowodowy

Perfekcyjny przestrzenny dźwięk

Przesyłanie analogowych sygnałów stereofonicznych w maksymalnej jakości - kabel optyczny Toslink marki Clictronic to rozwiązanie optymalne do podłączania subwooferów lub innych urządzeń ze złączem Toslink do stereofonicznego systemu dźwięku hi-fi, telewizora lub systemu kina domowego.

Adapter 3,5 mm w zestawie

Dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi miniplug Toslink (3.5mm) można korzystać z wielu urządzeń mobilnych, notebooków, a także konsol do gier.

Materiały najwyższej jakości

Doskonałą jakość transmisji zapewniają pokryte 24-karatowym złotem styki, które pozostają trwale wolne od rdzy. Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego skutecznie niweluje sygnały zakłócające, zapewniając stabilną transmisję w kinowej jakości.

Kabel Toslink Clicktronic - najważniejsze cechy

10 lat gwarancji Sygnał stereo maksymalnej jakości Trwałe i elastyczne włókna polimerowe optyczne zapewniające doskonałą jakość dźwięku Sygnał światłowodowy nie może zostać zakłócony przez pola elektromagnetyczne Izolacja z wytrzymałego płaszcza PVC Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem

Kabel optyczny Clicktronic - Specyfikacja techniczna

Połączenia

- Typ połączenia: Wtyk Toslink (UPC)
- Typ połączenia #2: Wtyk Toslink (UPC)
- Rozmiary wtyku: 39,8 mm x 14 mm x 14 mm
- Rozmiar wtyku #2: 39,8 mm x 14 mm x 14 mm
- Typ połączenia #3: Wtyk miniplug Toslink 3,5 mm (dołączony w zestawie)
- Materiał obudowy wtyku: PVC
- Materiał styków: złoto (24 kt)

Kabel

- Długość kabla: 2 m
- Ilość ekranowań: 2
- Średnica płaszcza kabla: 6 mm
- Przewód wewnętrzny, średnica żyły: 1 mm
- Ilość wewnętrznych żył: 1


Ogólne

- Temperatura pracy: od -10°C do 80°C
- Gwarancja: 10 lat
Firma Clicktronic została założona w 2002 roku jako niemiecki producent wysokiej jakości akcesoriów do kina domowego i systemów audio hi-fi z wizją stworzenia wysokiej jakości gamy akcesoriów wspierających wrażenia wizualne i dźwiękowe, takie jak te, które można znaleźć w salach kinowych, teatralnych lub koncertowych.

Od samego początku jakość oferowanych produktów i wyjątkowy stosunek jakości do ceny robiły wrażenie na każdym kliencie dokonującym zakupu.

W 2022 roku Clicktronic całkowicie się zmienia. Dążenie do dalszego rozwoju marki zrodziło się z pasji dostarczania więcej, niż to było do tej pory. Więcej niż ludzie oczekiwali od kabli AV, więcej niż sam producent oczekiwał od siebie. Stale rozwijany Clicktronic to przede wszystkim nieskazitelna jakość obrazu i dźwięku. Z wielką dbałością o szczegóły, ostatecznie pojawiło się rzadkie połączenie wzornictwa i funkcjonalności, oferujące kompletną całość. Pod względem technologii i jakości odpowiadają poziomowi wyrafinowanego systemu hi-fi.