Kamera zewnętrzna WiFi na baterie IP65 Smart Life Tuya Laxihub W1-TY

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • Cena netto: 243,09 zł 299,00 zł
kamera zewnętrzna WiFi Laxihub W1-TY

Kamera bezprzewodowa WiFi z czujnikiem ruchu

Kamera zewnętrzna Wifi Laxihub W1-TY Full HD to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i firmy, biura. Nie martw się o swój dom lub ogród podczas wyjazdu na urlop. Aplikacja przyśle powiadomienie na Twój telefon, gdy detektory w urządzeniu wykryją ruch lub dźwięk. Sprawuj kontrolę w każdej chwili, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz - będziesz potrzebował jedynie dostęp do Internetu. Urządzenie działa z darmową aplikacją Tuya Smart.

Kamera z trybem nocnym IR i 1080p

Rozdzielczość Full HD w połączeniu z ulepszoną technologią wizji po zmroku wyświetla wyraźny i ostry obraz. Nic Ci nie umknie podczas obserwacji swojego mieszkania lub domu niezależnie od pory.

Placeholder

Bezprzewodowa kamera z akumulatorem

Kamera W2-TY posiada wbudowany akumulator, dzięki któremu może pracować bezprzewodowo. Pojemność 6700mAh pozwala na pracę około 2-5 miesięcy na jednym ładowaniu. Urządzenie posiada w zestawie uchwyt magnetyczny, dzięki czemu w razie potrzeby można bardzo łatwo zdemontować kamerę. 

Placeholder

Dwukierunkowy dźwięk i współpraca z Alexą

Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną komunikację z bliskimi w dowolnym miejscu i czasie. Współpracuje z Alexą i Asystentem Google - poproś, aby pokazały Twoje drzwi wejściowe, pokój dziecka, pokój dla zwierząt lub dowolne miejsce, w którym znajduje się kamera Laxihub.

Placeholder

Wykrywanie ruchu i dźwięku z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Powiadomienia będą wysyłane bezpośrednio do smartfona po wykryciu ruchu człowieka lub dźwięku. Czułość detekcji można regulować, aby ograniczyć fałszywe alarmy.

Placeholder

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy

Dokumentuj wszystko, co zobaczy kamera. W dowolnym momencie możesz zdalnie zrobić fotografię lub nagrać materiał wideo.

Placeholder

Przechowuj nagrania na karcie microSD lub w Chmurze

Ciesz się 3-miesięcznym przechowywaniem w chmurze bez dodatkowych kosztów. Kamera nagrywa 60-sekundowy klip wideo, który jest dłuższy niż te w większości innych kamer na rynku, zapewniając, że zobaczysz całe zdarzenie po wykryciu ruchu lub dźwięku. Film zostanie zapisany w chmurze na 72 godziny (jeśli usługa przechowywania w chmurze jest włączona). Kamera jest kompatybilna z kartami MicroSD (brak w zestawie) o maks. pojemności 128 GB. Filmy można eksportować w formacie MP4 z karty SD, a także odtwarzać w aplikacji Tuya.

Placeholder

Stwórz inteligentny system

Kamera WiFi współpracuje z aplikacją Tuya Smartlife, co daje ogrom możliwości w zakresie programowania funkcji. Pracę kamery można uzależnić np. od działania innych urządzeń Smart lub według określonego harmonogramu. Pracujesz w godzinach 7-15 i chciałbyś, by urządzenie działało tylko wtedy? Żaden problem! Kamerę można też zsynchronizować z syrenami alarmowymi, roletami, zamkami, gniazdami itp.

Placeholder

Potężna aplikacja Tuya

Aplikacja Tuya Smart Life to prawdziwy kombajn w dziedzinie urządzeń inteligentnych. Podczas gdy większość producentów urządzeń smart wydaje swoje dedykowane apki, darmowa Tuya pozwala na synchronizację tysięcy produktów różnych marek. Dzięki niej będziesz mógł kontrolować m. in.: kamery, czujniki dymu i gazu, włączniki, gniazdka sieciowe, kamery i gniazdka zewnętrzne, rolety okienne, światła, dzwonki do drzwi, klimatyzację, termostaty, telewizory, wentylatory, pralki i inne inteligentne urządzenia AGD oraz wiele, wiele innych. Na ten moment jest dostępnych ponad 5000 urządzeń i z każdym kolejnym miesiącem dodawane nowe produkty. Coraz częściej można też zauważyć urządzenia bardziej skomplikowane, które możemy obsługiwać smartphonem (np. ekspresy do kawy lub karmniki dla zwierząt). System bardzo dynamicznie się rozwija, a już teraz mamy możliwość sterowania całym inteligentnym domem z poziomu jednej aplikacji!
Kamera z czujnikiem ruchu Laxihub

Dowiedz się, dlaczego kamera z czujnikiem ruchu jest rozwiązaniem dla Ciebie


 • Placeholder

  Detektor ruchu i dźwięku

   

 • Placeholder

  IP65- może pracować na zewnątrz

   

 • Placeholder

  Wysoka rozdzielczość 1080P (Full HD)

   

 • Placeholder

  Wbudowany akumulator 6700mAh

   

Najważniejsze cechy kamery wifi Laxihub W1-TY

Poznaj detale, które wyróżniają inteligentną kamerę Tuya- Waga: 0,19 kg
- Rozdzielczość: 1080P 1/2.9'' CMOS
- Kompresja: H.264
- Zasięg IR LED: 10 m
- Wodoodporność: IP65
- Interfejs audio: wbudowany mikrofon i głośnik
- Pamięć: slot na kartę microSD (do 128 GB), możliwość zapisu w Chmurze
- Regulowane kąty: pionowo: 60°; poziomo: 355°
- Powiadomienie o wykryciu ruchu
- Łączność: 2.4G Wi-Fi
- Kompatybilność: iOS, Android

Zawartość zestawu:

- 1x kamera Laxihub W1-TY
- 1x kabel USB
- 6x śruba
- 1x uchwyt ścienny
- 1x uchwyt magnetyczny
- 1x szpilka
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi

 

 

Cechy produktu

 • Rozdzielczość obrazu

  1920x1080

 • Slot kart pamięci

  karta microSD

 • Zasilanie

  Akumulatorowe

 • bezprzewodowe

  nie

 • WIFI

  tak

 • Zastosowanie

  Na zewnątrz

 • Kompatybilność z systemem

  Smart Home Tuya
  Alexa
  Google Assistant
  Smart Life

 

Wideo